Fantasy Town

Fantasy Town

В дитячому розважальному центрі Fantasy Town підійшов до завершення сезон новорічних свят.

Під час канікул всі маленькі відвідувачі центру мали можливість поспілкуватись зі Святим Миколаєм і особисто розповісти йому про всі найзаповітніші свої мрії.

Професійні аніматори дарували діткам радість та щирі усмішки на безкоштовних розважальних програмах в яких прийняти участь міг кожен бажаючий. Також всі бажаючи могли замовити круту корпоративнуноворічну вечірку де до діток завітали в гості фіксики, Дід Мороз та Снігуронька, а також була можливість випробувати супер фольгове шоу – новинку Fantasy Town!!!

Зі щирими посмішками радо вітали клієнтів розважального центру інструктори ролердрому та консультанти ігрового залу, весь персонал Fantasy Town дарував клієнтам яскраві емоції,затишок та комфортний відпочинок.

Раді повідомити про початок сезону бронювання випускних в стилі квест, не прогавте можливість подарувати своїй дитині незабутні спогади про цей важливий для неї день!

А в свою чергу дитячий розважальний центр Fantasy Town і надалі продовжує дарувати гарний настрій, яскравий відпочинок та не забутні враження.

29.01.2018