Steel Story

Steel Story

«STEEL STORY» - це сучасна українська компанія з продажу ексклюзивних прикрас з нестандартних матеріалів.Ідея компанії полягала в донесенні на український ринок європейських і американських тенденцій моди.

Продукція «STEEL STORY» закуповуються на відомих світових виставках аксесуарів і прикрас, в Італії, Гонконгу і Голландії. А також завдяки партнерам з США наша компанія може радувати своїх покупців не тільки оригінальністю прикрас, а ще й неперевершеним якістю, перевіреною часом.

Асортимент «STEEL STORY» включає найцікавіші прикраси з таких матеріалів як сталь 316L, титан, вольфрам, каучук, шкіра, вироби з позолотою, емалі, а також колекції з кристалами «Swarovski». Виріб представлені від класики до модерну, так що компанія задовольняє будь-який смак наших покупців.«STEEL STORY» це лідер у своєму сегменті, так як має 28 торгових точок майже по всіх містах України: Київ, Харків, Суми, Маріуполь, Запоріжжя, Кривий Ріг, Полтава, Херсон, Одеса, Житомир, Вінниця, Рівне, Львів, Чернівці , Хмельницький, Тернопіль, Черкаси.Компанія на нинішньому етапі виходить на якісно новий, високий рівень розвитку. Досягти цього ми можемо за умови нового підходу до питання обслуговуванні клієнтів. І тепер наша головна мета це - «Якісно продавати більше»

Режим роботи

Понеділок: з 10:00 до 21:00

Вівторок: з 10:00 до 21:00

Середа: з 10:00 до 21:00

Четвер: з 10:00 до 21:00

П'ятниця: з 10:00 до 21:00

Субота: з 10:00 до 21:00

Неділя: з 10:00 до 21:00

Останні акції

Будь особливою разом з Steel Story. Акція завершена