CAMPIONE

 CAMPIONE

CAMPIONE – одяг для успішних людей, які цінують якість.Ось уже майже 30 років як компанія Campione створює свої колекції для поціновувачів високоякісного зручного одягу зі спортивним акцентом в стилі сasual. Кольорові теми колекцій, що відповідають останнім трендам сезону, дають широкий простір для комбінування моделей та створення індивідуальних образів.

Свій шлях до успіху бренд розпочав у 1989 році, у Гамбурзі, з випуском першоїчоловічої колекції. CLAUDIO CAMPIONE - це одяг для чоловіків, які хочутьпідкреслити свою індивідуальність. Успішний, спортивний, завжди відкритийдля нових вражень - він готовий демонструвати свій смак у щоденних look-ах.

Створення та розвиток бренду тісно переплітається з історією італійськогомістечка Campione та місцевого яхт-клубу Campione del Garda.Модна філософія бренду закохала у себе багатьох клієнтів бренду і активнорозвивалася. В 1993 з’явилася перша колекція для жінок - LISA CAMPIONE,що так само підкорила серця представниць прекрасної статі.Завдяки бездоганній якості та привабливому сучасному дизайну моделей брендCampione здобув міжнародну популярність. На світовому ринку кількістьторгівельних закладів, що співпрацюють з Campione складає близько 150 тисяч.Колекції LISA CAMPIONE та CLAUDIO CAMPIONE можна купити у понад 40країнах світу.Якщо перший монобрендовий магазин компанії був відкритий навесні 2008-го,то нині, через 10 років у світі налічується більше 140 бутиків.

Останні акції

-50% на все!Акція завершенаЧорна п'ятниця в CAMPIONE!Акція завершена-30%Акція завершена